Gorzów Wielkopolski, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 185 PLN
Powierzchnia
93 m2
Piętro
2

Lokal o powierzchni łącznej powierzchni 93 m2, położony na II piętrze.
Reprezentacyjny budynek usługowo-biurowy z windą i własnym parkingiem.

Lokal o bardzo dobrym standardzie.
Składa się z 4 pomieszczeń z możliwoscią łaczenia i przeprowadzenia zmian adaptacyjnych do potrzeb Najemcy oraz 2 pomieszczeń po przeciwnej stronie korytarza.
Dostępna jest duza łazienka oraz zaplecze kucheno- socjalne.

Lokal na wszelkiego rodzaju działanosć usługowo-biurowa.
Idealny również na gabinety lekarskie.

Czynsz najmu: 45 zł netto /m2 + 5 zł/1 m2 +opłaty eksploatacyjne (sprzątanie części wspólnych budynku, łazienek, parkingu, modernizacja windy, szlabany wjazdowego, ochrona budynku) + wywóz nieczystości 25 zł/1 os., + gaz (ogrzewanie i podgrzanie wody), prąd i woda - wg zużycia.


Budynek gruntownie wyremontowany, o wysokim standardzie, z własnym, dużym parkingiem zamykanym szlabanem, objęty ochroną.

Istnieje możliwość wykupienia miesięcznego abonamentu na miejsce parkingowe 150 zł netto/1 m-c oraz zamieszczenia reklamy na elewacji budynku o wymiarach 2m x 1 m w cenie 100 zł netto/1 m-c.


Rewelacyjna lokalizacja, blisko ścisłego centrum, własny parking, reprezentacyjny budynek.
POLECAM!

Biuro Nieruchomości Arendarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości Arendarski z siedzibą przy Chrobrego 27/1, 66-400 Gorzów Wlkp (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arendarskinieruchomosci.pl… czytaj więcej