Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
489 000 PLN
Powierzchnia
148,35 m2
Liczba pokoi
5

ATRAKCYJNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - GORZÓW WLKP.,
Nieruchomość usytuowana na działce o regularnym kształcie i powierzchni 612 mkw. , ukształtowanie terenu - płaskie.
Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem o powierzchni użytkowej 148,35 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji jeszcze w obrębie miasta Gorzowa przed Chwalęcicami.
Na parterze znajduje się strefa dzienna, duży salon, jadalnia oraz praktyczna kuchnia dostępna z przedpokoju jak i otwarta na jadalnię z ciekawym wykuszem. Dodatkowym atutem jest praktyczny podział kuchni. Na poddaszu znajdują się trzy wygodne sypialnie, garderoba oraz komfortowa łazienka.
Dom posiada taras oraz dwa balkony na poddaszu. Ponadto wprowadzono kilka zmian poprawiających funkcje użytkowe w odniesieniu do projektu. Poszerzono wejście z holu do salonu otwierając przestrzeń. Dodatkowo w pomieszczeniu przeznaczonym na kotłownię stworzono możliwość zagospodarowania na pokój lub gabinet, powiększono balkon.
Konstrukcja i technologia:Fundamenty żelbetowe, ściany fundamentowe betonowe o gr.24 cm. ocieplone z izolacją przeciwwilgociową markowym preparatem PCI2k, posadzka betonowa izolowana od podłoża z ułożoną kanalizacją, Ściany zewnętrzne z bardzo ciepłych pustaków suporeks gr.24 cm, Ściany wewnętrzne z suporeks o gr.24 cm i 12 cm.
Strop płyta kanałowa oraz żelbet, dwa kominy systemowe dymny z doprowadzonym powietrzem do spalania oraz gazowy, kominy wyposażono w kanały wentylacyjne.
Konstrukcja dachu drewniana , membrana dachowa paro przepuszczalna o gramaturze 160 g./m2. Obecnie wykonywane jest pokrycie dachu dachówką ceramiczną glazurowaną Monza plus (szkliwiona nie zarasta mchem), okna dachowe Velux.
Pozostało do wykonania zamontowanie stolarki okiennej i wykonanie elewacji. Możliwość wyboru kolorystyki. Dostępne wszystkie media.
Czas zakończenia prac około 2 miesiące od zamontowania okien.
Istnieje możliwość wykończenia nieruchomości do stanu deweloperskiego za dodatkową opłatą
Zapraszam na prezentacje.

 • Materiał: Ceramika
 • Dach: Dachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Joanna Piasek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości Arendarski z siedzibą przy Chrobrego 27/1, 66-400 Gorzów Wlkp (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arendarskinieruchomosci.pl… czytaj więcej